Mağaza

Nasıl üye olurum?

Sahibindenduyuru.com 'a  Sadece birkaç dakika içerisinde üye olabilirsiniz. 

Önemli Not: Üyelik formu doldurulduktan sonra "Mağaza Açılışı Gerekli Doküman Listesi"nde yer alan evrakların, tam ve eksiksiz olarak sahibindenduyuru.com adresine gönderilmesi gerekmektedir. Evraklar incelenip onaylandıktan sonra Mağaza satışına başlayabilir.

Kullanıcı adı ile aynı 4 veya daha fazla ardışık karakter bulunmamalı,

Şifrede büyük, küçük harf hassasiyeti vardır. Lütfen üye girişi yaparken Caps lock tuşunun açık olup olmadığını kontrol edin.

Belirlediğiniz şifrede !, @, $, %, ^, &, * gibi karakterler yer alabilir.

Eğer satışını yaptığınız ürünün kargo ücreti yüksek ise bunu önceden müşteri ile paylaşmanız veya ürün açıklamalarında belirtmeniz, sonrasında gelebilecek şikayetlerin önüne geçecektir.

Kargo firmasını, ürünün bulunduğu yere çağırmanız kargo maliyetinin artmasına neden olacaktır.

Müşteri, aynı mağazadan birden fazla ürün alırsa ürünlerin tamamını aynı kargo ile gönderebilirsiniz.

Müşterinin tercih ettiği kargo firmasını kullanmalısınız.

Gönderimleri yaptıktan sonra kargo fatura numarası ile tek seferde gönderdiğiniz sipariş numaralarının tümünü eşleştirin.

Satış durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Satış durumunu, Mağaza Destek Merkezi menüsündeki Sipariş Yönetimi başlığı altındaki Sipariş Listesi sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

sahibindenduyuru.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından sahibindenduyuru.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.